Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

VASTAREL MR 35 MG 60 FILM KAPLI TABLET MODIFIYE SALIM TABLET FİYATI

İLAÇ DURUMU AKTİF
İLAÇ FİYATI 80,55 TL
KAMU FİYATI 72,50 TL
KAMU ÖDENEN 71,77 TL
KAMU İSKONTOSU 10.00%
BARKOD 8699552090335
ETKİN MADDE TRIMETAZIDIN
FİRMA ADI SERVIER ILAÇ VE ARAŞTIRMA A.S.
REÇETE NORMAL RECETE
İTHAL-İMAL İMAL
FİYAT KARARNAMESİ GEREĞİ ISKONTODAN MUAF DEGIL
BİRİM / CİNSİ MG
AMBALAJ MİKTARI 60
ATC KODU C01EB15
NFC KODU BBC
SGK KAMU NO A11719
SGK EŞDEĞER KODU E586A
SGK ETKİN MADDE KODU SGKFU8
SAKLAMA KOŞULLARI Nemden Korunması Gereken İlaç
Ödeme Durumu İlaç, SGK tarafından ödenmektedir.
Ayakta Ödenme Durumu Ödenir
Yatan Hasta Ödenme Durumu Ödenir

VASTAREL MR 35 MG 60 FILM KAPLI TABLET MODIFIYE SALIM TABLET Fiyatı Ne Kadar?

VASTAREL MR 35 MG 60 FILM KAPLI TABLET MODIFIYE SALIM TABLET Eczane Fiyatı 80,55 TL etiket fiyatından satın alabilirsiniz.

VASTAREL MR 35 MG 60 FILM KAPLI TABLET MODIFIYE SALIM TABLET

Vastarel MR 35 mg 60 film kaplı tablet modifiye salim tablet, kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Ne İşe Yarar?

Bu ilaç, angina pektoris adı verilen göğüs ağrısı ve benzer semptomların tedavisinde kullanılır. Ayrıca, koroner arter hastalığı gibi kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde de etkilidir.

Kullanım Şekli

Bu ilaç, yemeklerle birlikte alınmalıdır. Genellikle günde bir veya iki kez kullanılır. Doktorunuzun önerdiği doza ve kullanım şekline uymanız önemlidir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Like all medications, Vastarel MR 35 mg 60 film kaplı tablet modifiye salim tablet can cause side effects, although not everyone experiences them. Some common side effects include headache, dizziness, and gastrointestinal problems such as nausea and stomach pain. If you experience any side effects, talk to your doctor immediately.

Önlemler

Bu ilacın kullanımı sırasında ciddi yan etkiler oluştuğunda, hemen doktorunuza başvurmanız gerekir. Ayrıca, ilacın gebelik ve emzirme döneminde kullanımı konusunda doktorunuzla konuşmanız önemlidir.

Yasal Bilgilendirme : Burada verilen bilgiler farklı kaynaklardan toplanan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. Lütfen buradaki bilgileri %100 doğru olarak kabul etmeyin, bir hastalığınız varsa öncelikli olarak doktorunuza başvurun.

marketfiyatlari.com’da kullanılan bilgiler Hekim ve Eczacıya Danışmanın Yerine Geçemez. Sitemiz doktorunuzun veya eczacınızın yerini almayı hedeflememektedir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş