Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Youtube Premium Fiyat 2023 Youtube Music Fiyatları

YouTube Premium, reklamları kaldırmak, çevrimdışı görüntüleme yapmak ve YouTube Originals gibi özel içeriklere erişim sağlamak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçimdir. 2023 yılı için YouTube Premium fiyatları henüz belli değil, ancak deneme süreci ve çeşitli kampanyalar aracılığıyla kullanıcılara avantajlar sunulmaktadır.

YouTube Music, sadece müzik için özel olarak tasarlanmış bir platformdur ve geniş bir müzik kütüphanesine sahiptir. YouTube Music fiyatları da diğer rakip platformlarla karşılaştırıldığında oldukça rekabetçidir ve her bütçeye hitap edebilmektedir.

2023 yılı için YouTube Premium ve YouTube Music fiyatlarına dair henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ancak kullanıcılar uygulamaları deneyerek içerikleri hakkında daha iyi bir fikir edinebilir ve avantajlarından faydalanabilirler. YouTube Premium ve YouTube Music, kullanıcılar için kaliteli müzik ve video deneyimi sunan popüler platformlardır.

Youtube Premium Üyelik Fiyat 2023

Youtube’da video izlerken ve müzik dinlerken aynı zamanda telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanabilir, telefonunuz arka planda açık kalabilir ve telefon ekranı kilitlendiğinde müzik ya da video oynatmaya devam etmektedir. Sizlerde bu özellikten yararlanmak için aylık belirli miktarda ödeme yaparak kesintisiz ve reklamsız müzik dinleyebilirsiniz. 2023 yılı Youtube Premium üyelik fiyatı:

  • Youtube Premium Aile üyeliği fiyatı: 59,99 TL
  • Youtube Premium Bireysel üyelik fiyatı: 29,99 TL
  • Youtube Premium Öğrenci fiyat 2023: 19,49 TL
  • YouTube Premium yıllık fiyat: 299,99 TL

Youtube Premium Öğrenci Üyeliği 2023 Fiyatı

Youtube Premium, öğrencilere büyük avantajlar sunuyor. Üniversite öğrencilerine video izlerken kayıt yapma ve daha sonra izleme imkanı sunar. Bunun için internet kullanımına da gerek yoktur. Ayda sadece 19,49 TL’ye Youtube Premium öğrenci üyeliği diğer diğer aboneliklere göre indirimli sahip olabilirsiniz. Bu üyelik sadece üniversite öğrencileri için geçerlidir.

Youtube Premium Aile Fiyat 2023

Bir ailenin Youtube Premium paketinden yararlanabilmesi için aynı ev adresinde olmaları gerekmektedir. Bu paketi en fazla 5 kişi kullanabilir. Youtube Premium aile uygulamasına sahip olmak için Youtube üzerinde bir aile grubu oluşturmanız gerekmektedir. Aile gruplarını 12 ayda bir değiştirmek mümkündür ve her aile üyesinin fotoğrafı, adı, soyadı ve e-posta adresi kayıt edilmelidir. Diğer abonelik fiyatlarına göre Youtube Premium aile planı avantajlı ve yalnızca 59,99 TL‘dir.

Youtube Premium Ücretsiz Deneme

Youtube Premium ile videoları donmadan, kesmeden izlemek mümkün. Uygulamayı 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanmak mümkündür. Youtube Premium işlevselliği ilk yayınlandığında belirlenmişti ve artık 3 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz kullanabilmeniz için öncelikle bir ödeme planı hazırlamanız gerekiyor. Ülkemizde Youtube Premium uygulamasının bireysel üyelik fiyatı 26.99 TL olarak belirlendi. Uygulamayı kullanmak için ücretsiz deneme düğmesine basın ve ekranda görünen ödeme bilgilerini girerek ücretsiz deneme süresi başlar. Aboneliğinizi iptal etmezseniz, deneme süresinin bitiminden sonra her ay kartınızdan ödeme alınacaktır.

Youtube Premium Üye Nasıl Olunur?

Youtube Premium üyesi olmak için bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan profil bölümüne gidin ve buradaki ücretli abonelik bölümünün Youtube Premium sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkacak olan sekmede paketler listelenecektir. Denemeniz için ilk ay ücretsiz. Deneme süresinde özelliklerini daha detaylı inceleme şansı sunar. Deneme süresi sonrasında uygulamayı beğenirseniz abone olarak bir paket seçebilirsiniz.

Youtube Premium Özellikleri

Tüm dünyada kullanılan Youtube Premium tüm özellikleriyle ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Sizlere oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Bu avantajlar;

  • Reklamsız video seçeneği, Youtube Premium’da izlediğiniz videoların başında, sonunda ve aralarında çıkan reklamların olmaması gibi.
  • Telefonda izlediğiniz herhangi bir videoyu indirebilir veya oynatma listenizi kaydedebilir ve internetiniz olmadığında yeniden açabilirsiniz.
  • İstediğiniz Youtube videolarını kaliteli bir şekilde indirmeniz mümkün. İnternet olmadan istediğiniz videoyu kolayca izlemenizi sağlar. Kaydettiğiniz videolar 30 gün boyunca cihazınızdan silinmez.
  • Müzikler, videolar arka planda oynatmadır. Telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanırken, telefonunuz arka planda açık kalabilir veya telefon ekranı kapatıldığında video oynatmaya devam edebilir.
  • Abone olduğunuz tüm kanallardan izlediğiniz en son videoların otomatik olarak indirilmesini sağlar.

Youtube Premium Nasıl İndirilir?

Youtube sayfanızı açın ve profil bölümüne bağlanın. Buradaki ayarlar bölümüne dokunun. Çıkan seçeneklerden kitaplık ve indirilenler kısmına dokunarak çıkan indirme bağlantısına dokunun ve tüm bağlantı türlerini seçin. Böylece YouTube Premium’u indirebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş