Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Yapay Zeka Coinleri (En İyileri)

Yapay zeka teknolojisi geliştikçe, yapay zeka coinleri de yükselişe geçiyor. Bu coinler, gelişmiş algoritmaları ve yenilikçi kullanım alanlarıyla, yatırımcıların ilgisini çekiyor. En iyi yapay zeka coinleri arasında Ethereum, Cardano, Polkadot, Binance Coin ve Chainlink gibi isimler öne çıkıyor. Bu coinler, yüksek potansiyelleri sayesinde, uzun vadede ciddi kazançlar sağlayabilirler. Yapay zeka coinleri hakkında bilgi sahibi olmak ve bu alanda yatırım yapmak isteyenler için, bu listedeki coinlerin yakından takip edilmesi önerilir.

Yapay Zeka Coinleri

Yapay zeka coinleri konusunda sık sık soru alıyoruz ve bu içerik yapay zeka coinleri hakkında doğru bilgiyi veriyor. Aynı zamanda, yapay zeka nedir?, AI coinleri nelerdir?, yapay zeka coin projeleri başlıklarında farklı bilgiler sunuyor.

En Pahalı Coin Hangisi?

En pahalı coinler arasında Bit20 (BTWTY) bulunuyor ve fiyatı 843 bin doların üzerinde.

Yapay Zeka Coin Projeleri

Yapay zeka coinleri birçok farklı amaç için kullanılıyor ve piyasada bol miktarda bulunuyor. En çok hacme sahip olan yapay zeka coin projeleri şunlardır:

SingularityNET

AI algoritmalarının yeni bir Pazar yeri oluşturuluyor ve kamuya açık bir şekilde yapay zeka alıp satabilirsiniz. Ayrıca herkesin yapay zeka algoritmasına uyarlama yapabilmesine izin veriyor. Güncel fiyatı 0,2580215 ABD Doları.

Ocean Protocol

Ocean Protocol projesi, kanıtlı bir şekilde kullanımı aynı şekilde kanıtlı veriler, hesaplama, depolama veya algoritmaları çözme konusunda ortaya tokenize edilmiş hizmet katmanına sahip. Güncel fiyatı 0,67165 ABD Doları.

Numeraire

Numeraire projesi, yapay zeka araştırmacıları ve diğer benzeri araştıramalar yapan kişilerin şifrelenmiş verileri kullanarak finansal modelleri tahmin etmelerine yardımcı oluyor. Güncel fiyatı 51,24 ABD Doları.

Fetch

Fetch.ai projesi, nesnelerin internet cihazlarını ve algoritmalarını çözebilmek için kuruldu. Yüksek verime sahip parçalı defter bulunur ve problem çözme için kullanılan AI, makine öğrenimi projelerini desteklemiş olurlar. Güncel fiyatı 0,36193 ABD Doları.

DeepBrain Chain

DeepBrain Chain olarak adlandırılan yapay zeka coin, yapay zeka için blok zinciri tabanını kullanan bir bilgi işlem platformudur. Sinir ağı olarak görev görmekte ve AI projelerini araştırmak ve geliştirmek için yeni çerçeveler oluşturuyor. Güncel fiyatı US$0,0120703.

Prometeus Network

Prometeus Network, merkezi olmayan bir sisteme sahip ve etkileyici pazarlama ve sigorta veri piyasasına hakimdir. Ağın sahibi Prometeus Labs olarak bilinmektedir. Güncel fiyatı: $14.7410.

Yapay Zekaya Karşı Artan İlgi

Geçmiş yıllara bakıldığında yapay zekaya olan güven giderek sarsılmaktaydı. Ancak 2022 yılının son günlerinde yapay zekaya karşı yeni projelerin ortaya çıkarılması ve halk ile paylaşılması, halkın yapay zekaya olan inancını yeniden artışa geçirdi.

Yapay zeka projeleri sadece kendi alanında yenilikleri bizlere sunuyorken aynı zamanda son yılların en büyük yatırım araçlarından olan yapay zeka coinleri de artışa geçmiş durumda. Kripto paraların yanında yapay zeka coinleri de yatırım yapmayı düşünenler için bir alternatif olabilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş