Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Wix Nedir?

Wix, kendin yap web sitesi oluşturma platformudur. Kolay kullanım sağlayan arayüzü sayesinde kodlama becerisi olmayan kullanıcılar bile kolayca web sitesi oluşturabilirler. Wix ayrıca, hazır şablonları, resim ve video yükleme imkanları, blog özellikleri ve e-ticaret seçenekleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. SEO dostu özelliklere sahip olan Wix, web sitenizin en üst sıralarda yer alması için gerekli araçları sunar. Eğer bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Wix size aradığınız her şeyi sunuyor olacak.

Wix Nedir?

Wix, dünyada en çok tercih edilen bir platformdur. Dünyanın dört bir yanından kullanıcılar ücretsiz bir şekilde site kurabilme imkanı tanımaktadır. Wix platformu sayesinde programlanma ve kodlama alanında hiçbir bilgi ve deneyime sahip olmayan kişilerin bile oldukça kolay bir şekilde kullanabileceği bir alandır.

Wix ile Site Kurmanın Faydaları

Her alanda büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan Wix platformunda site kurabilmeniz adına pek çok imkan bulunmaktadır. Aynı zamanda, Wix platformunda tercih edebileceğiniz birçok şablon bulunmaktadır. Bu şablonlar, her web siteye uyumlu hale gelebilecek şablonlardır. Örnek verecek olursak, e-ticaret sitesine uygun pek çok şablon bulunmaktadır. Aynı zamanda, Wix platformu üzerinde kişisel blog şablonları ve tasarımları da bulunmaktadır. Tüm bu şablon ve tasarımlarda web site sahiplerinin kişiselleştirilebilir imkanı dahilindedir.

Wix Özellikleri

Wix platformu, 55 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bir platformdur. Geniş özellikleri sebebi ile tercih edilen bir platform olmuştur. Bu özelliklerin başında tema ve renk çeşitliliği gelmektedir. Kullanıcıların bir web sitesini ziyaret esnasında en çok dikkat ettikleri hususların başında görsellik gelmektedir. Görsellik ve doğru estetik tema ile birlikte site ziyaretçilerini arttırma olanağı bulunmaktadır. Bu sebeple, bu şablon ve temaları kullanarak ilgi çekici bir web site oluşturma olanağı bulunmaktadır.

Wix özelliklerinden bir diğeri de kullanım kolaylığının bulunmasıdır. Bu sebeple, site kurmak için ekstra bilgiye sahip olmanıza gerek kalmaz. Wix özelliklerinden bir diğeri ise birçok mobil cihaza kurulum imkanının bulunmasıdır. Mobil uyumluluğu sayesinde de kullanım genişliği bulunmaktadır.

Wix İmkanları

Dünyada önde gelen web site kurucusu site olan Wix Sitesi, oldukça popüler olarak bilinmektedir. Ek olarak, Wix uygulaması dahilindeki paketlerde reklamlarda bulunmamaktadır. Wix’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bir diğer imkan ise güvenli bulut olanağının bulunmasıdır. Güvenli bulut olanağı ile birlikte panel sunum özelliği vardır. Wix uygulamasında bir diğer imkan ise güvenli sunucularının bulunmasıdır. Güvenli sunucuları ile birlikte daha rahat ve kontrollü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Wix’in imkanlarından bir diğeri ise özelleştirebilir olmasıdır. Kullanıcılar kolay bir şekilde tasarım sağlayabilirler.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş