Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır? (%100 ÇALIŞIYOR) Yeni

Bu makalede, herkesin yapabileceği basit adımlarla WiFi şifre kırma işlemini açıkladık. Makalemizde paylaşılan yöntemler %100 işe yarıyor ve internet kullanıcılarına fayda sağlayacaktır. Bu yöntemlerin uygulanması oldukça basittir ve herhangi bir uzmanlık gerektirmez. WiFi şifre kırma işlemi, ağda kullanılan şifreleri unutan kullanıcılar için oldukça faydalıdır. Bu nedenle, makalemizi okuyarak, WiFi şifre kırma işlemini kolayca yapabilir ve internet keyfinize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Wifi Şifre Kırma

Son zamanlarda kablosuz olarak da bilinen wireless hayatımızda büyük bir yer almaya başladı. Temelde yeni nesil modemlerin yaygınlaşması, modem şifresinin kırılması vb. sorularda artış var. Aşağıdaki popüler şifre kırma yöntemlerini öğrenerek bu işlemin nasıl yapıldığını anlayarak buna karşı önlem alabilirsiniz.

Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Wifi şifresi nasıl kırılır, wifi şifre kırma nasıl yapılır android, Wifi şifre Kırma programı 100 kesin, Wifi şifresi kıran programlar, Süperonline wifi şifre kırma, bilinmeyen wifi şifresi nasıl kırılır, mobil wifi şifre kırma, wifi şifresi nasıl kırılır programsız, en iyi wifi şifre kırıcı, telefondan wifi şifresi nasıl kırılır, 2 dk da wifi şifresi kırma gibi konular internet kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve wifi şifrenizin ele geçirilmesini önlemek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

%100 Kesin Çözüm

Wifi şifresi nasıl kırılır sorusu, kablosuz bağlantı üzerinden internete giren hemen hemen tüm kullanıcılar tarafından sıkça sorulsa da kablosuz şifre kırma, programlı veya programsız olarak yapılabilir. Yazımızın devamında wifi şifrenizi kırmak isteyenlere karşı önlem alabileceksiniz.

Telefondan Wifi Şifresi Kırma 2023 Android iOS APK

Son zamanlarda kablosuz modemler ile cep telefonlarında internet kullanımı artmıştır. Hemen hemen tüm insanlar bilgisayar yerine mobil bir cihaz ile wifi üzerinden internete girerek sosyal medya, film ve oyunlarla vakit geçirmektedir. Genel olarak sosyal medya kullanımında büyük kolaylıklar sunan internete giren kullanıcılar, mobil internetin maliyeti nedeniyle Wi-Fi interneti tercih etmektedirler. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için bu küçük program ile wifi koruyucu şifresi kırma işlemi kolaylıkla yapılabilir.

Wifi Şifresi Kıran Programlar

Android veya iOS cihazlarınızın market uygulamasını açın ve arama kutusuna “Wifi Warden” yazın ve uygulamayı yükleyiniz. Kurduğunuz programı açın ve wifi ağları arasında şifresini çözmek istediğiniz ağın üzerine uzun basarak “MAC Adresi” numarasını kopyalayınız. Cep telefonunuzda yüklü olan internet tarayıcı uygulamasını (Google Chrome vb.) açın ve adres çubuğuna adresi (http://wifihack.work/wps-pin-cevirici.html) giriniz. Kopyalanan “MAC Adresi” numarasını alana yapıştırın ve “WPS Pinini Bul ve Oluştur” düğmesini tıklayın. Oluşturulan PIN kodunu kopyalayarak “Wifi Warden” uygulamasını tekrar açın, ardından wifi şifresini çözmek istediğiniz ağa bir kez tıklayın. Ardından “Bağlan” butonuna tıklayın, sırasıyla “WPS Kullanarak Bağlan” ve “PIN Girin“i seçin, kopyaladığınız PIN kodunu alana yapıştırın ve “Bağlan” seçeneğine basın. Wifi şifresini çözdünüz. Ağa bağlanabilirsiniz.

Bilgisayardan Wifi Şifre Kırma PC

Bilgisayarda wifi şifre kırmak için en etkili kablosuz şifre kırma yöntemi olan wifi dumpper ile wifi ağ şifrelerini saniyeler içinde yakalayabilirsiniz. Dumpper Programı, kablosuz modemlerin WPS açıkları sayesinde modemlerin wifi şifresini kıran bir programdır.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır Programsız:

Wpa2 psk ve wpa gibi güçlü bir şifreleme sistemi kullanmayan, yani wep gibi basit bir kodlama yapısına sahip şifreler programsız olarak yakalanır. Bunun için bilgisayarınızın komut istemi arayüzüne gerekli kodları yazmanız yeterli olmaktadır. Yine bir önceki yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de ekrana bilinmeyen bir kod yazarsanız kişisel bilgilerinizin başkası tarafından ele geçirilebileceğini unutmamalısınız.

Dumpper Kullanımı:

Dumper kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin. İndirilen dosyadaki yükleyici dosyasına çift tıklayarak dumpper programını bilgisayarınıza kurun. Otomatik olarak açılan program ekranında “WPS” sekmesine giderek “Ara” butonu ile wifi ağlarını arayın. Şifreyi çözeceğiniz wifi ağını seçin ve “Hızlı başla” düğmesine tıklayın. Görünen küçük pencerede, şifresini çözmek istediğiniz wifi adını seçin. Yaklaşık 2-3 dakika içinde şifre kırılacak ve wifi ağına bağlanacaksınız. 2 dk da wifi şifresi kırma işte bu şekilde gerçekleşmektedir.

Wifi Şifresi Kırma Engelleme (Önleme)

Wifi ağları çoğunlukla şifreli ağlar olduğu için güçlü bir şifre kullanmak bunu önlemenin etkili yollarından biri olmaktadır. Diğer bir işlem ise bazı kablosuz modemlerde bulunan wps seçeneği olmakta. Bu seçenek ile wifi şifreleri kolayca kırılıp girilebilir. Bu sebeple modem ekranınızda wps pin fonksiyonunu devre dışı bırakarak veya modem üzerinde bulunan WPS butonu ile wifi şifrenizin kırılmasını kolaylıkla önleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş