Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

VASTAREL 20 MG 60 FILM TABLET FİYATI

İLAÇ DURUMU AKTİF
İLAÇ FİYATI 55,52 TL
KAMU FİYATI 55,52 TL
KAMU ÖDENEN 55,52 TL
KAMU İSKONTOSU 0.00%
BARKOD 8699552010326
ETKİN MADDE TRIMETAZIDIN
FİRMA ADI SERVIER ILAÇ VE ARAŞTIRMA A.S.
REÇETE NORMAL RECETE
İTHAL-İMAL İMAL
FİYAT KARARNAMESİ GEREĞİ FIYAT KORUMALI OLUP, DEPOCU FIYATI 21,71 TL VE ALTINDA OLANLAR
BİRİM / CİNSİ MG
AMBALAJ MİKTARI 60
ATC KODU C01EB15
NFC KODU ABC
SGK KAMU NO A08301
SGK EŞDEĞER KODU E466A
SGK ETKİN MADDE KODU SGKFU8
Ödeme Durumu İlaç, SGK tarafından ödenmektedir.
Ayakta Ödenme Durumu Ödenir
Yatan Hasta Ödenme Durumu Ödenir

VASTAREL 20 MG 60 FILM TABLET Fiyatı Ne Kadar?

VASTAREL 20 MG 60 FILM TABLET Eczane Fiyatı 55,52 TL etiket fiyatından satın alabilirsiniz.

VASTAREL 20 MG 60 FILM TABLET: Aç Karnına mı, Tok Karnına mı Kullanılmalıdır?

Vastarel 20 mg 60 film tablet, kalp yetmezliği tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilacın kullanımı hakkında bazı bilinmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunların başında kullanım şeklidir.

Yemeklerle Birlikte Alınmalıdır

Doktor tarafından farklı bir talimat verilmediği durumlarda, Vastarel 20 mg 60 film tablet yemeklerle birlikte alınmalıdır. İlacın yemeklerle birlikte kullanılması, vücuttaki emilim oranını artırarak, etkisini maksimize etmeye yardımcı olur.

Aç Karnına Kullanımı

Vastarel 20 mg 60 film tablet, aç karnına kullanılması gereken bir ilaç değildir. Aç karnına kullanımı ilacın emilim oranını azaltabilir ve etkisini azaltabilir. Bu nedenle, ilacın kullanımı öncesinde mutlaka bir doktora danışılmalıdır.

Tok Karnına Kullanımı

Vastarel 20 mg 60 film tablet, tok karnına kullanılabilecek bir ilaçtır. Tok karnına kullanım, ilacın emilim oranını azaltabilir ancak yine de etkisini koruyabilir. Tok karnına kullanım durumunda, ilacın daha az yan etkisi görülebilir ve mide bulantısı gibi yan etkiler daha az olabilir.

Özet

Vastarel 20 mg 60 film tablet, yemeklerle birlikte kullanılmalıdır. Aç karnına kullanım, ilacın etkinliğini azaltabileceği için önerilmez. Tok karnına kullanım, yan etkilerin azalmasına yardımcı olabilir ancak ilacın emilim oranı azalabilir. Kullanım öncesinde mutlaka doktor tavsiyesi alınmalıdır.

Yasal Bilgilendirme : Burada verilen bilgiler farklı kaynaklardan toplanan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. Lütfen buradaki bilgileri %100 doğru olarak kabul etmeyin, bir hastalığınız varsa öncelikli olarak doktorunuza başvurun.

marketfiyatlari.com’da kullanılan bilgiler Hekim ve Eczacıya Danışmanın Yerine Geçemez. Sitemiz doktorunuzun veya eczacınızın yerini almayı hedeflememektedir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş