Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Şirketlere Kredi Desteği 2023 (KOSGEB Destekleri 300 Bin TL)

Şirketlere verilen kredi desteği, KOBİ’lerin büyümesi ve gelişmesi için önemli bir kaynak. KOSGEB destekleri, bu alanda çözüm sunarak işletmelerin finansal gereksinimlerini karşılamalarını sağlıyor. 2023 yılı için KOSGEB’in verdiği destekler, 300 bin TL’ye kadar çıkıyor. Kredinin geri ödeme süresi ve faiz oranı ise oldukça makul. KOSGEB desteklerinden yararlanarak işletmeniz için gerekli finansmanı sağlayabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

2023 GÜNCEL Şirketlere Kosgeb Desteği

2023KOBİ Destek Kredisi 300 Bin TL

Kosgeb, girişimcilere ve KOBİ’lere finansal destek sunan kurumlardan biridir. Periyodik olarak faizsiz kredi ve hibe sağlayan kurumun 2023 yılında 300.000 TL faizsiz destek sunacağı açıklandı. Kredi ve hibe şartları, makine ve diğer hibe sektörlerini sizler için inceledik. 60 ay vadeli, sıfır faizli kredi şartları hakkında bilgi için hemen kurumla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketlere Kredi KOBİ Gelişen İşletmeler Pazarı Destekleri

Kosgeb, küçük ve orta ölçekli işletmelere kredi faiziyle belirli koşullar altında nakit akışı sağlıyor. KOBİ’lerin uluslararası ülkelerle pazardaki rekabet güçlerini artırmak, istihdam alanı yaratmak, üretim kalitesini artırmak, KOBİ’lerin ihracat faaliyetlerinde bulunmalarını sağlamak için krediler verilmektedir. Faiz destekleri mevcut işletmelerin finansman sorunlarına çözüm aranmaktadır. Bu nedenle işletme ve yatırımlar için gerekli sermaye ile ihracat faaliyetleri için faiz maliyetleri karşılanmaktadır. Kurum tarafından sağlanacak faiz desteği üst limiti 2023 yılı için 300.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu destekler her firma için ayrı ayrı verilecektir. KOBİ’lere verilecek kredilerin koşulları 60 ayı geçmeyecek şekilde belirlendi. Faiz oranları cari faiz oranlarından düşük olmalıdır.

KOBİ Destek Kredisi Şartları

Kosgeb K

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş
Portobet Güncel