Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Sertaç Taşdelen Kimdir?

Sertaç Taşdelen, Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından biridir. Kendisi, sektöründe uzmanlaşmış ve birçok alanda başarılı işlere imza atmıştır. Aynı zamanda teknoloji, yaratıcılık ve inovasyon konularında da önemli çalışmalar yapmaktadır. Sertaç Taşdelen, iş dünyasındaki başarısı ve liderlik özellikleriyle tanınmaktadır. Kendisi, aynı zamanda iş dünyasına yön veren isimler arasında yer almaktadır.

Sertaç Taşdelen Kimdir?

Sertaç Taşdelen, 1983 yılında Ankara’da doğdu ve Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin hemen ardından Dubai’de Ernst&Young’da yönetim danışmanı olarak çalışmaya başladı. Yaklaşık 5 yıl boyunca finansal ve kurumsal danışmanlık yaparken bir yandan da dünyanın en iyi şirketlerine hizmet verdi. Sertaç Taşdelen ayrıca 5 fotoğraf sergisi düzenleyip, elde ettiği tüm gelirleri bağışladı. Bu bağışın ardından Dubai kraliyet ailesi ve Ayşe Arman ile tanışma fırsatı buldu.

Sertaç Taşdelen’in Hikâyesi ve Başarıları

2010 yılında Singapur ofisine geçiş yapmasıyla birlikte Taşdelen, bir süre kurumsal hayattan çıkmaya karar verdi ve kendi hayallerinin peşinden gitmeye başladı. Annelerinin hobisi olan kahve falından yola çıkarak binnaz.com isimli web sitesini kurdu. Kısa sürede web sitesiyle ciddi bir ziyaretçi trafiği elde etmeyi başardı.

Taşdelen 2012 yılında Singapur’da yılın en stil sahibi genç iş adamı ödülünü kazanırken, 2013 yılında kendi Teknoloji Yatırım Şirketi Trust Capital Partners’i kurdu. Aynı zamanda uluslararası konferans zinciri House of Genius’in Türkiye direktörlüğünü yaptı. Online seyahat programı Project GO’yu geliştirdi ve hepsini Singapur merkezli Taşdelen Private çatısı altında topladı. Türkiye’nin En Başarılı 10 Genci ödülüne aday gösterildi.

Sosyal sorumluluk projelerine de çok ilgi gösteren Taşdelen, 2014 yılında yardım kampanyaları için Pedalla projesini başlattı. Daha sonra online bağış platformu İyilik Peşinde’yi kurdu ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağış için Ağrı Dağı’na tırmandı.

Faladdin’in Hikâyesi

Sertaç Taşdelen’in kurucusu olduğu Faladdin, telefonlara yüklendiğinde her yerde fal bakılmasını sağlayan bir uygulamadır. Uygulama basit bir şekilde kahve fincanı ve tabağının fotoğrafını çekerek fala bakıyor ve sonuçları dakikalar içinde kullanıcılara bildiriyor.

Sertaç Taşdelen’in girişimci ruhu ve Binnaz Abla adlı internet sitesine duyduğu ilgi, Faladdin uygulaması gibi bir fikrin doğmasında etkili oldu. Taşdelen, yıllar boyunca büyüyen Binnaz Abla fal uygulamasını değiştirerek, ismini Faladdin olarak değiştirdi. Bugün, başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş