Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Sahte Doktoru Bul! Sahte Doktoru Doğru Bir Şekilde Bulanlar En Az 160 IQ’ya Sahip

Sahte doktorlar, sağlık sektöründe büyük bir sorun ve tehdit oluşturuyorlar. Bu nedenle, onları doğru bir şekilde tespit etmek çok önemlidir. Sahte doktorları bulmak doğru becerileri gerektirir ve en az 160 IQ seviyesine sahip zeki bir kişi gerektirir. Bu beceriyi kazanmak için çeşitli teknikler uygulanabilir. Bu konuda uzmanlaşmış eğitimli kişiler, doktorlarda aranması gereken belirli özellikleri bilirler. Sahte doktorları bulmak için bu özellikleri titizlikle incelerler. Sahte doktorlarla mücadele etmek, toplumun sağlığı ve güvenliği için çok önemlidir.

Geçmişten Günümüze Zekâ Kavramı

Zekânın bir değer olduğu ve ölçülebileceği düşüncesi çok eski çağlarda ortaya atılmıştır. Ancak geçmişte yapılan zekâ testleri ile günümüzdeki testler birbirinden bir hayli farklıdır. Günümüzde kullanılan zekâ testleri, birçok faktörü kapsayan çoklu zekâyı ölçebilen testlerdir. Ancak bu testler bazı insanlara göre sıkıcıdır ve herkese ulaşamaz. Bu yüzden görsel zekâ testleri ile zekânızı eğlenerek ölçebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

Resimdeki Sahte Doktoru Bulun

Bu görselde bir hastanede 3 doktor görünümlü adam var. Ancak bunlardan yalnızca ikisi gerçek doktor diğeri ise doktor kılığına girmiş bir sahtekâr. Burada sizden istediğimiz bu üç kişiden kimin sahtekâr olduğunu bulmanız olacaktır. Sahte doktoru bulabilmek için ise yalnızca 5 saniyeniz var. Unutmayın dikkatinizi toplayın. Resme dikkatlice bakın ve verilen süre içerisinde sahte doktoru bulun.

Sahte Doktoru Bulabildiniz Mi?

Size verilen bu görsel zekâ testi, beyninizin çalışmasını sağlayarak mantıklı düşünmenizi harekete geçirecek. Ayrıca dikkat, analitik düşünme ve muhakeme yeteneği gibi beceriler gerektiren bu testte zamanın kısıtlı. Unutma sana sadece 5 saniye vermiştik. Sahte doktoru kolaylıkla buldunuz mu? Eğer cevabınız EVET ise sizleri tebrik ederiz. Eğer cevabı bulamadıysanız üzülmeyin. Çünkü zekâ testimizin cevabı aşağıda yer alıyor. Cevabı inceleyerek nerede hata yaptığınızı kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Bulmacanın Cevabı

Resimdeki 3 kişiden hangisinin sahte doktor olduğunu size verilen 5 saniye içerisinde bulabildiniz mi? Eğer bulamadıysanız üzülmeyin. Sadece resme biraz daha dikkatinizi yoğunlaştırarak bakın ve küçük ayrıntıları gözden kaçırmayın.

Resimdeki kişilerin gözlerine ve dişlerine bakın. Sağdaki adamdaki farklılığı fark etmişsinizdir. Bu adam kesinlikle doktor değil. Ayrıca bu adamın üzerinde herhangi bir kimlik de bulunmuyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş