Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

İstanbul Senin Sosyal Yardım Başvurusu (Burs, Eğitim ve Kırtasiye Yardımı)

İstanbul Senin Sosyal Yardım Başvurusu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan bir hizmettir. Bu program, öğrencilere burs, eğitim ve kırtasiye yardımları sağlamayı amaçlamaktadır. Başvuru süreci oldukça basittir ve İstanbul’da yaşayan öğrencilerin faydalanabileceği bir imkandır. Bu yardımlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurmak ve gerekli belgeleri sunmaktır. İstanbul Senin, öğrencilerin eğitimine yardımcı olmak ve okul başarılarını artırmak için tasarlanmıştır. Bu program hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuru yapmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Senin Sosyal Yardım Başvurusu 2023

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen İstanbul Senin Uygulaması İstanbul’da yaşayan kişilerin işlerini kolaylaştırmak için devreye alınmıştır. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren İstanbul Senin Uygulaması, İSKİ, İGDAŞ faturalarınızı ve önceki ödenmemiş İSPARK faturalarınızı ödeyebileceğiniz gibi “Sen Oku Diye” eğitim yardımı ile üniversitelere verilen burs yardımına başvuruda bulunabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen tüm hizmetlere tek yerden ulaşma imkanı bulabileceğiniz İstanbul Senin Uygulaması, ayrıca belediyenin sosyal yardımlarına ulaşma imkanı da bulabilirsiniz.

İstanbul Senin Nedir?

İstanbul Senin uygulaması İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından belediyenin tüm hizmetlerinden tek yerden yaralanmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. İstanbul halkının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlere kolayca ulaşabileceği yeni nesil akıllı şehir uygulaması olan İstanbul Senin ile aşağıdaki tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Senin Ne İşe Yarar?

Her geçen gün gelişen ve İstanbul’da yaşayan kişilerin hayatını kolaylaştıran İstanbul Senin Uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler ise;

 • İstanbul Senin her ay 60 GB Bedava İnternet
 • İstanbul Senin ile iş ayarlayabilir yada iş ilanı verebilirsiniz.
 • İstanbulkart’ınıza para yüklenilirsiniz.
 • İstanbulkart bakiye sorgulayabilirsiniz
 • İSPARK’lardaki yoğunluk durumunu kontrol edebilirsiniz.
 • Otobüsüm nerde ile otobüs saatlerini kontrol edebilirsiniz.
 • Tüm soru ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
 • İBB Sosyal yardımlarına başvuruda bulunabilirsiniz.
 • İstanbul senin burs başvurusu yapabilirsiniz
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi eğitim yardımı ve kırtasiye yardımına başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Askında fatura bırakabilir yada askıdan fatura alabilirsiniz.
 • İSKİ ya da İGDAŞ faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
 • Hamidiye su siparişi verebilirsiniz.

İstanbul Senin Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Senin uygulaması yardım başvurusu yapmak isteyen kişiler telefonuna İstanbul Senin Uygulamasını indirip üye olmaları gerekmektedir. İstanbul Senin Uygulamasına üye olduktan sonra uygulama içerisinde yer alan Yardım Başvurusu linkine tıklayabilir yada iletişim kısmında mesaj atarak yardım talebinde bulunabilir. İstanbul Senin Uygulaması sosyal yardımlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş