Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Hepsiexpress Araçlı Kurye Maaş ve Şartları 2023

Hepsiexpress, Türkiye’nin önde gelen araçlı kurye şirketlerinden biridir. Şirketimiz, geniş araç filosuyla güvenilir ve hızlı teslimat hizmetleri sunmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktadır.

Hepsiexpress’te çalışmak isteyenler için, 2023 yılında geçerli olacak kurye maaş ve şartları oldukça cazip. Kuryelerimize yüksek ücretler ödeyerek, mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Hepsiexpress’te kurye olarak çalışmak için gerekli olan başlıca şartlar şunlardır: en az lise mezunu olmak, İstanbul’da yaşıyor olmak, güncel ehliyete ve araç kullanma deneyimine sahip olmak.

Eğer siz de Hepsiexpress ailesine katılmak ve kurye olarak çalışmak istiyorsanız, hemen başvuru yapabilirsiniz. Hepsiexpress, çalışanlarının mutluluğunu önemseyen bir şirket olarak, size en iyi koşulları sunmaktan mutluluk duyacaktır.

2023 Güncel

Birçok kişi için araştırma konusu olan Hepsiexpress araçlı kurye hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Taşımacılık sektöründeki başarısıyla adından söz ettiren Hepsijet’in taşeronları olan Hepsiexpress araçlı kuryeler, kendi işlerinin patronları olarak faaliyet göstermektedirler. Bu yazıda, Hepsiexpress araçlı kurye başvurusu nasıl yapılır, Hepsiexpress kurye ne kadar kazanır ve benzeri konular hakkında 2023 güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Hepsiexpress Araçlı Kurye Başvurusu

Hepsijet taşımacılığının eski adı olan Hepsiexpress, Hepsiburada’nın dağıtım sistemini iyileştirmek için kurulmuş bir taşımacılık şirketidir. Hepsiexpress araçlı kuryelik yapmak isteyen kişiler, Hepsijet web sitesine girerek başvurularını yapabilirler. Başvuru sonrasında olumlu yanıt alan kişiler, Hepsijet adına taşımacılık yapabilirler. Standart şartları karşıladığınız takdirde standart maliyetler dışında hiçbir ücret ödemezsiniz. Günde 2-3 kez teslimat yapmakta olan Hepsiexpress araçlı kuryelerin çalışma saatleri 70-80 saat arasında değişebilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş