Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2023 Listesi GÜNCEL

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2023 listesi güncel olarak hizmetinizde! Emekliler için özel olarak tasarlanmış bu kredi seçenekleri, düşük gelirli ve sabit gelirli insanların finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Faizsiz kredi veren bankalar arasında seçim yaparak, daha az mali yükümlülükle kredi alabilir ve borcunuzu kolayca ödeyebilirsiniz. Siz de emekliyseniz ve faizsiz krediye ihtiyacınız varsa, güncel 2023 listesine göz atarak en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

2023 GÜNCEL Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Tarih: 2023

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2023 (ACİL NAKİT)

Düşük faizli ya da faizsiz kredi veren bankalar neredeyse her zaman araştırılmakta. Faizsiz kredi kullanıp kullanamayacağını merak eden emekliler, 2023 yılında faizsiz kredi veren banka var mı? hangi bankalar emeklilere faizsiz kredi veriyor? gibi soruları araştırıyor. Sizler için bu yazımızda emekliye özel faizli veya düşük faizli kredi veren bankaları, emeklilerin faizli veya sıfır faizli kredileri kullanabilmesi için başvuru şartlarını ele aldık.

Belirtmeliyiz ki aylıklarını banka üzerinden alan emeklilere bankalar özel faizli veya sıfır faizli kredi olanağı sunuyor. Sıfır faizli / faizsiz krediden yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar, bankaların müşterileri için hazırlamış olan emeklilere verilecek özel kredileri merak ediyor.

Emekliye özel faizli veya düşük faizli kredi veren bankalar

Emekli vatandaşlar tarafından merak edilen sıfır faizli kredi veren bankalar listesi aşağıda sıralanmıştır:

  • PTT
  • Vakıfbank
  • Aktifbank
  • Denizbank
  • Fibabanka
  • Şekerbank
  • Halkbank

Bankaların emekliler için kullandıracağı emekli kredisine aşağıda yer verilmiştir:

PTT Faizsiz Kredi 2023

PTT Bank’ın emekli vatandaşlara kullandıracak olduğu kredi limiti 80 bin TL tutarındadır. Kredi başvurusunu tamamlayan emekliler kredi başvuruları onaylandığı takdirde aynı gün paralarını alabilecektir. Başvuru ve başvuru şartları da vatandaşlar tarafından merak edilmekte.

PTT Bank emekli müşterilerine 1.250 TL ile 80 bin TL aralığında kredi kullandırmaktadır. Ancak PTT emekli kredisi için faiz oranları net bir şekilde açıklanmamıştır. Başvurular ise; başvuruda bulunacak olan emekli müşteri T.C kimlik kartı ile birlikte PTT’ye gitmesi ve emekli kredisi başvuru formunu eksiksiz doldurması yeterli olmaktadır. Fakat korona virüs salgınından dolayı kredi başvuruları, SMS aracılığı ile yapılabilmektedir.

Vakıfbank Emekli Kredisi 2023

Vakıfbank, emekli müşterilerine kredi verirken emeklinin yaşını dikkate almaktadır. Buna göre emekli 80 yaş üzerinde ise Vakıfbank emekli kredisinden yararlanamamaktadır.

Denizbank Emekliye Faizsiz Kredi

Denizbank emekli vatandaşlara 10 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Uygun ödeme koşulları ile banka tarafından kullandırılacak olan kredinin vade sayısı 36 ay olmaktadır. Emekli kredisinde uygulanacak olan faiz oranları %2,53’dir.

Şekerbank Emekli Maaş Müşterisi

Şekerbank, emekli vatandaşlara özel kredi kullandırırken Vakıfbank

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş