Market Fiyatları sitesine hoş geldiniz. Aradığınız tüm ürünlerin fiyatlarını hemen mağazada karşılaştırın.
Market Fiyatları sitesinde artık Döviz, Altın fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

AUZEF Kayıt Yenileme 2023 Auzef Ders Ekle Sil

AUZEF kayıt yenileme işlemi için 2023 yılına geldik! Üniversite eğitimine devam eden öğrencilerimiz, ders ekleme ve silme işlemlerini gerçekleştirmek için AUZEF kayıt yenileme sürecine katılmalıdır. Eğitim hayatınızı şekillendirmek için AUZEF’in sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve kayıt yenileme işlemlerinizi tamamlamak için acele edin. AUZEF ders ekleme silme gibi önemli işlemlerinizi doğru zamanlama ile gerçekleştirerek öğrenim hayatınıza renk katabilirsiniz. Hemen kayıt yenileme sürecinize başlayın ve geleceğinizi şekillendirmeye başlayın!
AUZEF Kayıt Yenileme 2023 Auzef Ders Ekle Sil

AUZEF kayıt yenileme nasıl yapılır? Auzef ders ekle sil tarihleri merak ediliyor. AUZEF kayıtları ne zaman bitecek, bahar dönemi kayıt ücreti alınacak mı? Akademik takvime göre AUZEF kayıt yenileme başvuruları 22 Şubat- 5 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Ders ekleme tarihleri ise 27 Şubat-5 Mart olarak açıklandı. Öğrenciler referans numaraları ile Halkbank gişelerinden/ATM’lerinden veya sanal satış noktalarından AKSİS üzerinden ödeme yaparak kayıtlarını tamamlayabilecekler. Ayrıca, depremden etkilenen 11 ilde ikamet eden öğrencilerden kayıt yenileme ücreti alınmayacak.

Auzef Kayıt Yenileme Ne Zaman Bitecek?

AUZEF kayıt yenileme başvuruları 2023 yılında 22 Şubat- 5 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 2023 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı kayıt yenileme ücreti depremden etkilenen 11 ildeki öğrencilerden alınmayacak. Kayıt yenileme başvurusu 5 Mart 2023 saat 16.00’a kadar tamamlanacaktır.

Kayıt Yenileme Tarihleri:
22.02.2023-05.03.2023
Ders Ekle-Sil Tarihleri:
27.02.2023-05.03.2023
Üstten Ders Alma Tarihleri:
06.03.2023 – 10.03.2023

Auzef Bahar Dönemi Kayıt Yenileme

Referans numaranız ile Halkbank gişelerinden/ATM’lerinden veya sanal satış noktası ile AKSİS üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapan öğrenciler ders alma işlemleri fakülte tarafından yapılacaktır. Depremzede öğrencilerden kayıt ücreti alınmayacaktır.

AUZEF Ders Ekle Sil Nasıl Yapılır?

Kayıt yenileme işlemini sonlandıktan sonra AUZEF öğrenc

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş